Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Atem X - čistička vzduchu, která nemá konkurenci

Čistička vzduchu Atem X disponuje pozoruhodnou rychlostí produkce čistého vzduchu (CADR), a tím dosahuje vynikajících výsledků čištění i ve větších vnitřních prostorách. Právě proto je Atem X vhodná pro širokou, škálu aplikací, včetně otevřených bytů, kanceláří, čistých prostor a kritických aplikací ve zdravotnictví.

Detail

Technologie BionicCore společnosti IQAir umožňuje čističce vzduchu Atem X efektivně čistit větší objem vzduchu při nižší hlučnosti a spotřebě energie ve srovnání s jinými čističkami vzduchu této velikosti.
 
Přívod vzduchu, filtry a ventilátor jsou u většiny čističek uspořádány buď horizontálně, nebo vertikálně, což pak vede k typickému věžovitému nebo krabicovitému designu. S jádrem BionicCore společnost IQAir představila revoluční orbitální architekturu, která má všechny základní součásti uspořádány kolem ventilátoru. Za filtry tlumícími zvuk se v jádru nachází výkonný ventilátor, zatímco 35 aerodynamicky optimalizovaných žeber jemně vede vzduch systémem. Zásadní výhodou této konstrukce je schéma proudění vzduchu.
Díky tomu produkuje výrazně více čistého vzduchu a zároveň pracuje při mnohem nižší hladině hluku ve srovnání s běžnými čističkami vzduchu.
 
Inerciální impakce – věda, žádná fikce
Aby se zabránilo předčasnému zanesení primárních vysoce účinných filtrů, využívá Atem X vědecký princip inerciální impakce k zachycení hrubých prachových částic a větších
vláken. Při průchodu částic proudem vzduchu jsou tyto částice nuceny udělat prudkou
otočku, když narazí na jednu ze 195 lopatek tří impaktorů. Inerciální hybnost velkých částic jim brání filtr obejít, což způsobuje, že narážejí na povrch lopatek impaktoru a ulpívají na něm.
 
Technologie chytrého filtru HyperHEPA® HF
 
Atem X je vybaven třemi samostatnými filtry HyperHEPA® HF pečlivě navrženými tak, aby bylo dosaženo dokonalé rovnováhy mezi třemi zásadními parametry:
1. vysokou filtrační účinností k zachycení i těch nejmenších znečišťujících látek,
2. vysokým průtokem vzduchu pro úpravu maximálního množství vzduchu v místnosti, a
3. velkou filtrační plochou k optimalizaci výtěžnosti a prodloužení životnosti filtru.
 
Patentovaná technologie HyperHEPA® HF společnosti IQAir účinně zachycuje všechny typy částic (PM) ve vzduchu, včetně ultrajemného prachu, alergenů, pylů, spor plísní, bakterií a virů. Vícevrstvá 3D konstrukce minimalizuje odpor proudění vzduchu při současném zachování mimořádného filtračního výkonu.
Filtry HyperHEPA HF jsou navíc vybaveny chytrou technologií RFID, která na základě míry znečištění zjištěné senzorem, rychlosti proudění vzduchu a doby používání upozorní uživatele na nutnost výměny filtrů. Tím se zajistí optimální výkon a dlouhá životnost.
Technologie FAR – revoluční ve všech ohledech
Atem X můžete umístit prakticky kamkoli v místnosti, a přesto bude při čištění vzduchu dosahovat vynikajících výsledků. Je toho dosaženo díky technologii FAR (flexibilní rotace vzduchu).
Atem X je zavěšen na robustním hliníkovém stojanu, který umožňuje volnou rotaci o 320° kolem centrálního otočného bodu. To umožňuje snadno nastavit
proud čistého vzduchu jednou rukou tak, aby se přizpůsobil tvaru místnosti a poloze čističky vzduchu. Tip: V horkých letních dnech můžete proud vzduchu
namířit do určité části místnosti, a tím si dopřát osvěžující chladivý vánek.
Vyspělé senzory kvality vzduchu
Zařízení Atem X je vybaveno integrovanými senzory, které nepřetržitě monitorují základní parametry kvality vzduchu v místnosti, včetně pevných částic (PM2,5), hladiny CO2, teploty a vlhkosti.
Okamžitá zpětná vazba ke kvalitě vzduchu je zajišťována barevně rozlišenými LED diodami integrovaného indikátoru kvality vzduchu.
Kromě toho Atem X disponuje chytrým provozem, který díky integrovanému senzoru částic automaticky upravuje rychlost ventilátoru podle zjištěné kvality vzduchu.
Na výběr máte ze tří chytrých režimů:
 
1. Tichý režim: Ideální do míst, kde je kladen důraz na tiché prostředí.
2. Vyvážený režim: Ideální pro běžné bydlení a pracovní prostředí.
3. Maximální režim: Doporučuje se v prostředí, kde je vyžadována nejvyšší
míra čištění vzduchu.
 
Úplná kontrola na dosah ruky
Díky kompatibilitě s WiFi a bezproblémové interakci s bezplatnou aplikací AirVisual pro chytré telefony od IQAir můžete svou čističku Atem X pohodlně ovládat odkudkoli, i když nebudete zrovna doma. Přes rozhraní chytrého telefonu se dostanete k řadě funkcí, mimo jiné k 8 rychlostem ventilátoru, 3 chytrým režimům, nastavení jasu LED indikátorů kvality vzduchu a funkce uzamčení ovládacího panelu, která zabraňuje neoprávněnému přístupu. Kromě toho můžete nastavit pokročilý automatický časovač, který spustí systém s požadovanými otáčkami ventilátoru podle vašeho hodinového, denního a týdenního rozvrhu.

Galerie