Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Čistička vzduchu IQAir HealthPro je testována a certifikována pro nejmenší existující částice.

IQAir čističky vzduchu nejen že splňují standard HEPA – ale daleko jej přesahují. IQAir HealthPro je první čističkou vzduchu na světě, která splňuje nejpřísnější test HEPA filtru: EN 1822. Tento test potvrzuje absolutní minimální účinnost filtru pro všechny velikosti částic. Účinnost filtrů HEPA byla tradičně měřena pro 0,3 mikrometru. Více než 90% všech vzduchem přenášených částic nalezených v domácnostech a kancelářích je však menší.

Detail

Většina výrobců čističek vzduchu nevyžaduje žádné nároky na výkonnost těchto důležitých drobných částic. To je proto, že současné testy pro filtry částic o průměru 0,3 mikrometru byly vyvinuty v padesátých letech minulého století. Testování poskytuje informace o účinnosti filtrů, ale neřekne nám nic o tom, které velikosti částic jsou filtry nejméně filtrovány. Zatímco filtr HEPA může odfiltrovat 99,97% částic při 0,3 mikronu, menší velikosti částic může filtrovat výrazně méně.
EN (Evropská norma) 1822 je dvoudílná zkouška, která identifikuje velikost částic, která proniká nejlépe přes filtr HEPA, tedy název MPPS (Most Penetrating Particle Size). EN 1822, která byla vydána v roce 2000, je nejvyspělejším a nejpřísnějším standardem vzduchových filtrů na světě pro filtry částic. Mnoho výrobců špičkových technologií, jako je společnost Intel, již od svých dodavatelů filtrů požaduje, aby jim dodávali certifikaci EN 1822.
První část testu určuje, které částice nejlépe pronikají přes médium HEPA. Vzhledem k tomu, že účinnost je silně korelována s rychlostí, kterou vzduch prochází médiem, je to prováděno přesně za skutečných podmínek použití. Když je zjištěna nejrozšířenější velikost částic (například 0,16 mikronů pro filtr IQAir HyperHEPA), tato informace se používá v druhé části testu.
Druhá část testu EN 1822 používá testovací zařízení, ve kterém filtr HEPA filtruje pouze velikosti částic nejvíce pronikající skrz filtr (např. 0,16 mikronů). To vytváří pro filtr nejhorší scénář filtrace.
Filtry společnosti IQAir HyperHEPA jsou v současné době prvními filtry na světě, které byly testovány v krytu IQAir nezávislou laboratoří (Filtech Laboratories, Švýcarsko). Filtr HyperHEPA společnosti IQAir byl v případě nejhoršího případu účinnosti vyšší než 99,95% při průtoku vzduchu až do 190 m3 / h (112 cfm) a> 99,5% až do 475 m3 / h (280 cfm).
Nezávislé testování prokázalo, že absolutní nejhorší účinnost při jakékoliv velikosti částic je lepší než 99,5% pro rychlosti 4, 5 a 6 a 99,95% pro rychlosti 1, 2 a 3. Výsledkem je, že HealthPro zachycuje až 100krát více částic že konvenční čističky vzduchu HEPA.
 

Galerie