Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

IQAir čistička vzduchu – proč právě tato čistička dokáže nejlépe ochránit vaše zdraví ?

Prokazatelně zachytí i ty nejmenší, nejvíce škodlivé částice. Vzhledem ke své extrémně malé velikosti pronikají ultra-jemné částice až do nejzazších koutků plic; do plicních sklípků. I v případech, kdy tyto částice nejsou samy o sobě toxické, mohou zde vyvolat oxidační stres, který způsobuje zánět a další zdravotní problémy. Oproti větším částicím však nemusí být ultra-jemné částice vůbec v plicích zadrženy: velmi dobře přecházejí do epiteliálních buněk a přes ně do krve, případně do dalších mezibuněčných tekutin. Zde mohou vyvolávat imunitní reakce nebo zvýšenou koagulaci krve a tím vznik krevních sraženin, které představují riziko vzniku srdečního infarktu a mozkové mrtvice.

Detail

Bylo zjištěno, že k ultrajemným částicím jsou zvláště citliví starší lidé nebo osoby se srdečním onemocněním či s cukrovkou.
První výzkumy dále naznačují, že tyto částice mohou nepříznivě ovlivňovat zejména oběhovou soustavu (srdce, játra a další) a že mohou mít odlišné a někdy i závažnější účinky na lidské zdraví, než větší částice.
Čističky vzduchu mohou pomoci ochránit zdraví každého ve vaší domácnosti. Avšak zakoupení nesprávné čističky vzduchu není pouze plýtvání penězi, ale zároveň nemáte žádnou ochranu vašeho zdraví.
Obyčejné HEPA čističe vzduchu mohou zastavit některé ze vzdušných nečistot, které dýcháte. U IQAir čističek vzduchu máte jistotu, že odfiltrují i drobné jemné částice, které jsou nejškodlivější ze všech.
Jemné částice představují 90% veškerého znečištění vzduchu, který dýcháte a mohou obsahovat prach, alergeny, viry, plísně, nebo dokonce cigaretový kouř. Bohužel, běžné HEPA čističe vzduchu jsou testovány pouze do velikosti částic 0,3 mikronu nebo větší.
Naopak, IQAir HyperHEPA® filtrace je testována a certifikována pro filtrování jemných částic až do velikosti 0.003 mikronů - nejmenší částice, které existují - s garantovanou účinností více než 99,5 procenta.
Jaký to má smysl vlastnit čističky vzduchu, pokud se nemůžete ochránit proti nejškodlivějším znečišťujícím částicím ze všech?

Galerie