Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Jak se nenakazit chřipkou ve vnitřních prostorách: pomůže čistička vzduchu!

Průměrná velikost viru chřipky je 80-120 nanometrů nebo 0,08 až 0,12 mikronů. Jeden lidský vlas je v průměru asi 1000 krát větší. Testy prováděné předními univerzitami prokázaly, že některé kvalitní systémy filtrace vzduchu jsou účinné při odstraňování viru chřipky ze vzduchu. Filtrační systém HyperHEPA společnosti IQAir je testován a certifikován tak, aby dokázal filtrovat více než 99,5% všech částic až do velikosti 3 nanometry.

Detail

Filtr IQAir HyperHEPA v mobilní čističce vzduchu HealthPro byl certifikován jako H12 / H13, splňující standardy čistých provozů (např. v nemocnicích) a mikrobiologických laboratoří.
Je však důležité mít na paměti, že ani nejúčinnější čistička vzduchu nemůže zcela ochránit rodinu před virem. Chřipka se může stále šířit tím, že přicházíme do kontaktu, nebo blízkého kontaktu s někým, kdo již trpí chřipkou.
Několik rad, které pomáhají zastavit šíření chřipky: 
1. Zakryjte si nos a ústa, když kašlete nebo kýcháte. Papírový kapesník po použití vyhoďte do koše.
2. Myjte si ruce často mýdlem a vodou. Není-li mýdlo a voda k dispozici, použijte dezinfekční prostředky.
3. Nedotýkejte se očí, nosu a úst. Vir se šíří i tímto způsobem.
4. Snažte se vyhnout se blízkému kontaktu s nemocnými.
5. Pokud trpíte onemocněním podobným chřipce, zůstaňte doma nejméně 24 hodin poté, co zmizí horečka (bez léčby horečky), s výjimkou lékařské péče nebo jiných, nevyhnutelných potřeb.
6. Omezte také kontakt s ostatními co nejvíce, aby nedošlo k jejich nakažení.

Galerie