Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Certifikace a ocenění

IQAIR ČISTIČKY VZDUCHU ODFILTRUJÍ COVID-19

IQAIR ČISTIČKY VZDUCHU ODFILTRUJÍ COVID-19

IQAir HealthPro 250 a 100 umí odstranit veškeré vzdušné viry včetně COVID-19 v místnosti cca 30 m3 za méně než 10 minut. Nezávislá akreditovaná evropská zkušební laboratoř - Airmid Healthgroup of Ireland - nedávno vyhodnotila schopnost modelů IQAir HealthPro eliminovat vzdušné viry v místnosti.

Test byl proveden s viry H1N1, které jsou ve stejném rozsahu velikostí jako SARS-CoV-2 a jsou používány testovacími laboratořemi jako bezpečná náhrada koronových virů.

Výrobce IQAir International poskytla čističky vzduchu HealthPro 250 nemocnicím ve Wu-chanu určeným k léčbě osob infikovaných koronaviry. Tyto IQAir čističky byly používány i při epidemii SARS.

U nás se používají například ve Fakultní nemocnici v Motole, nebo ve Fakultní nemocnici v Plzni.


IQAir skládá nejpřísnější test na světě pro HEPA filtry

IQAir HyperHepa filtry jsou testovány a klasifikovány v souladu se světově nejpřísnějším testem pro HEPA filtry: EN 1822. EN 1822 je evropský nejpřísnější standard pro testování filtrů do nemocnic a filtrů pro čisté prostory.

Test ukazuje, že IQAir Hyper HEPA filtr nejen splňuje standard HEPA, ale že ji přesahuje.

HyperHEPA filtry IQAir jsou v současné době jediné na světě používané v mobilním systému čištění vzduchu, které byly testovány uvnitř krytu čističe vzduchu nezávislou a akreditovanou zkušební laboratoří (FILTECH Laboratories, Švýcarsko).

U částic 0,3 mikronů a větší je IQAir HyperHEPA nenabízí pouze 99,97% účinnost filtru (které další čističky vzduchu proklamují jako teoretickou účinnost), ale i zaručuje účinnost přesahující 99,97% celé čističky vzduchu (tj. uvedení skutečné účinnosti čističky vzduchu v reálném provozním stavu, a to i při maximální rychlosti ventilátoru).

HEPA filtry: EN 1822

Individuální certifikace

Individuální certifikace

Jediná domácí čistička vzduchu, která je individuálně testována a certifikována ohledně skutečného průtoku vzduchu a skutečné účinnosti filtrace v reálných podmínkách.

Ručně podepsaný "Certifikát výkonu" je součástí každého systému a poskytuje maximální záruku, že IQAir čistička vzduchu, bude fungovat tak, jak je avizováno.


IQAir Cleanroom Series – odborné studie snížení vzdušné infekce (Invazivní aspergilóza a Staphylococcus aureus MRSA) v nemocnicích

IQAir je jediná značka čističky vzduchu na světě, která může ukázat komplexní reálný důkaz o své schopnosti omezit vzdušnou infekci na polovinu.

Cleanroom Series je specializovaná IQAir produktová řada pro pokročilou kontrolu vzdušné infekce a částic ve zdravotnictví, v laboratořích a dalších řízených prostředích.

Vzhledem k velmi vysoké (a individuálně certifikované) filtrační účinnosti, které nabízí IQAir čističky vzduchu, hlavní síla IQAir spočívá v možnosti snížení nákladů kontrolou vzdušných infekcí v nemocnicích.

Unikátní vlastností IQAir systémů je, že může být připojen na speciální IQAir potrubní adaptéry (InFlow & OutFlow) a tak vytvořit podtlak na izolaci (např. TB pacientské pokoje) nebo přetlak (např. pokoje pro pacienty s leukémií a s transplantovanými orgány) během několika minut.

Vytvoření tlakových rozdílů mezi místnostmi je zdaleka nejvíce efektivní způsob, jak omezit šíření vzduchem infekčních částic uvnitř budov.

V poslední studii o IQAir publikované v American Journal, zabývající se kontrolou vzdušné infekce, bylo prokázáno, že použití IQAir systémů v nemocničních odděleních má za následek pokles až o 50% v počtu infekcí (v tomto případě invazivní aspergilózy).

Studie byla provedena v Singapuru General Hospital, v největší akutní terciární péči fakultní nemocnice v Singapuru, v průběhu 2,5 let s 48 IQAir jednotkami v souvislosti s představením jedinečné HyperHEPA technologie.

Cleanroom H13 ™ také snižuje riziko kontaminace rezistentního Staphylococcus aureus (MRSA)

Podle studie, kterou provedli na katedře biologie v Nottingham City Hospital (UK), IQAir Cleanroom čistička vzduchu H13 ™ může výrazně snížit znečištění MRSA u pacientů v izolaci. Staphylococcus aureus (MRSA), je bakteriální infekce, která je vysoce rezistentní k antibiotikům, a tudíž obtížně léčitelná. Zvýšené riziko šíření infekcí MRSA je v nemocnicích, v pečovatelských domech, tělocvičnách a dokonce i v dětských jeslích a školkách.

Invazivní aspergilóza a Staphylococcus aureus MRSA

Bez ozónu - mezinárodní certifikace od IAACM

Bez ozónu - mezinárodní certifikace od IAACM

Ozon, který je emitován z mnoha systémů čištění vzduchu, dráždí plíce a spouští astma. Dokonce i malé množství ozonu jsou nežádoucí pro lidi s alergiemi a astmatem.

IQAir Healthpro Plus je 100% bez ozónu. Certifikováno (Mezinárodní asociace výrobců čističek vzduchu) IAACM – neemituje absolutně žádný ozón. Ozón dráždí plíce, je emitován z ionizačních čističek vzduchu. Dokonce i malé množství ozonu jsou nežádoucí pro alergiky a astmatiky.


Vítěz kategorie čističky vzduchu v Allergy Buyers Club

Přední prodejce zdravotních potřeb, AllergyBuyersClub.com, který testuje čističky vzduchu již od roku 1998, udělil IQAir HealthPro® 250 titul vítěz kategorie pro čističky vzduchu a jako nejlepší volba pro každého, kdo bojuje s vážnými alergiemi nebo astmatem.

Vítěz kategorie čističky vzduchu v Allergy Buyers Club

Stiftung Warentest

Stiftung Warentest

Stiftung Warentest je časopis je podporovaný německou vládou a je považován za nejpřísnější a nejprestižnější časopis recenzí v Německu. IQAir HealthPro Plus udělil nejvyšší rating pro filtraci částic vůbec a považuje je za celkového vítěze ve své komplexní zkoušce čistého vzduchu. Ve srovnání s dalšími 10 ti čističkami vzduchu bylo zjištěno, že IQAir HealthPro Plus dokáže odstranit prachové částice dvakrát rychleji než další nejlepší čistička vzduchu v pořadí.


Vítěz ceny „Schváleno rodiči“

IQAir HealthPro® 250 získala ocenění „Parent Approved (PTPA)“. Čistička vzduchu IQAir získala nejvyšší známky z hlediska účinnosti, spokojenosti zákazníků a celkových nákladů na pořízení. Vítězové ocenění jsou vybráni odbornou porotou rodičů, kteří provádějí důsledné hodnocení po použití produktů v reálných podmínkách.

IQAir HealthPro® 250 získala ocenění Parent Approved (PTPA)

Vítěz ocenění "Best Buy"spotřebitelů Digest Magazine

Vítěz kategorie čističky vzduchu v Allergy Buyers Club

Spotřebitelé Digest Magazine opakovaně ocenili IQAir HealthPro® 250 jako "Best Buy" pro domácí čističky vzduchu v kategorii Premium.

Spotřebitelé Digest Magazine udělují ocenění Best Buy pouze na ty produkty, které přinášejí výjimečnou hodnotu v určité cenové relaci. Jejich pečlivý proces hodnocení zahrnuje identifikaci všech produktů v kategorii a pak praktické přezkoumání a vyhodnocení.


Vzdělávací partner Americké plicní asociace

IQAir Severní Amerika je exkluzivní partner Americké plicní asociace. Sdílíme závazek chránit veřejnost před znečištěným vnitřním ovzduším vzájemným úsilím v oblasti vzdělávání. Partnerství s Americkou plicní asociací pomáhá oběma organizacím k výměně informací a nápadů, jak se vypořádat a zmírnit dopady alergie a astmatu.

Vzdělávací partner Americké plicní asociace

IQAir získává prestižní ocenění čínské vlády

IQAir získává prestižní ocenění čínské vlády

Čínská vláda udělila IQAir prestižní cenu za "Úspory energie a přínos pro ochranu životního prostředí". Ocenění bylo předáno na oficiálním vládním summitu zakázek v Zhuhai, za moderní technologie a vynikající výkon IQAir Healthpro 250. Během summitu, zástupce IQAir přednesl hlavní projev k tématu strategie pro zlepšení kvality ovzduší prostřednictvím kontroly a snižování znečištění vnitřního i venkovního ovzduší.


Spolupráce se školami

Zapojení IQAir v „Collaborative for High Performance Schools (CHPS)“ odráží roli ve vývoji vysoce výkonného řešení čištění vzduchu ve třídách.

Naše řešení jsou navržena tak, aby byly splněny normy pro nízkou hlučnost, jakož i kvalitu ovzduší, a sdílíme snahu škol snížit spotřebu energie.

Spolupráce se školami