Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Technologie a vlastnosti IQAir čističek vzduchu

Čtyřstupňová filtrace

Čistička vzduchu IQAir HealthPro® obsahuje čtyři stupně filtrace, která čistí celé spektrum znečišťujících látek ve vzduchu přes řadu filtrů vyrobených v IQAir s cílem být nejlepším v každé kategorii filtrů.

Filtrace mikročástic: vzduch je nasáván otvory pro sání vzduchu, Pre-Max ™ - předfiltr odstraňuje mikročástice, jako je pyl, pet alergeny a spóry plísní.

Granulované adsorpční aktivní uhlí: V5-Cell ™ filtr pro pachy a plyny (pouze HealthPro® 250) s použitím granulovaného adsorpčního aktivního oxidu k odstranění těkavých organických sloučenin (příčina zápachu) a další škodlivé chemikálie. HealthPro® 150 obsahuje filtr pro plyny a pachy ve speciálním předfiltru Premax MG.

Peletizovaná chemisorpce: V5-Cell zahrnuje také filtr s peletizovanou chemisorpcí, který odstraní další škodlivé chemikálie, jako formaldehyd.

HyperHEPA® filtrace: a konečně, nepřekonatelný IQAir HyperHEPA® filtr odstraňuje jemné a ultra-jemné částice, včetně bakterií, virů a částic ze spalovacích motorů.


Certifikace

Certifikace

Jediná domácí čistička vzduchu, která je individuálně testována a certifikována ohledně skutečného průtoku vzduchu a skutečné účinnosti filtrace v reálných podmínkách.

Ručně podepsaný "Certifikát výkonu" je součástí každého systému a poskytuje maximální záruku, že IQAir čistička vzduchu, bude fungovat tak, jak je avizováno.


Nejtišší vysoce výkonné čističky vzduchu

Náš design "ventilátor v centru", který je umístěn mezi zvukově tlumící filtry spolu s dvouplášťovým pouzdrem, účinně snižuje přenos zvuku. Gumové zavěšení podložky systematicky izoluje vibrace motoru z krytu čističky vzduchu. EvenFlow difuzér směřuje hluk zpět do systému. Výsledkem jsou čističky vzduchu dostatečně tiché pro vaši ložnici.

Nejtišší vysoce výkonné čističky vzduchu

100% zdravá technologie

100% zdravá technologie

Nejlepší čističe vzduchu, bez rizikových vedlejších účinků.

Bezkonkurenční výkon IQAir HealthPro® nové série je dosaženo použitím pouze bezpečné a osvědčené technologie, mechanické filtrace, bez generování nebezpečných iontů, ozónu nebo UV.


Energeticky úsporné

IQAir čističky vzduchu vyžadují pouze asi tolik energie jako běžné žárovky. V samém srdci těchto čističek vzduchu je velmi účinný ventilátor IQAir a jeho bezúdržbový motor. Tato úžasná hybná síla vyžaduje pouze 20 wattů při nejnižších otáčkách a až do maximální výše 135 wattů při nejvyšší rychlosti.

Energeticky úsporné

Sofistikované ovládací prvky

Sofistikované ovládací prvky

Každá IQAir čistička vzduchu disponuje šesti rychlostmi ventilátoru a jeho moderní ovládací systém vám umožní snadno naprogramovat automatický provoz pomocí denního a nočního časovače. To vám umožní snížit náklady na energii a prodloužit životnost filtru přesně podle toho, jak čištění vzduchu potřebujete. Každá čistička vzduchu má také inteligentní monitor životnosti filtru, který dokáže přesně předpovědět výměnu filtru na základě skutečného využití. Barevně odlišná světla vám řeknou, kdy je čas na změnu každého filtru. Odpočiňte si a nechte systém pracovat za vás.


Mobilita

Vestavěná vodicí rukojeť na horní ploše spolu s robustními kolečky usnadňují IQAir čističku vzduchu snadno posouvat po místnostech, nebo všude tam, kde je zapotřebí čištění vzduchu. Když není potřeba, lehce čističku vzduchu uložíme do šatníku nebo jiného skladovacího prostoru.

Mobilita

Těsnící technologie 3D Ultraseal™

Těsnící technologie 3D Ultraseal™

Účinnost uvedena u většiny čističek vzduchu je čistě teoretická. Vnitřní netěsnost drasticky snižuje skutečnou účinnost. IQAir systémy jsou vybaveny patentovanou trojitou těsnící technologii. Za prvé, jedinečný proces zaručuje, že filtrační médium je stoprocentně utěsněno v rámu filtru. Za druhé, naše patentovaná 3D Ultraseal ™ zajišťuje dokonalé těsnění mezi filtračním rámem a krytem. Za třetí, individuální těsnění v každé čističce vzduchu zajišťuje vzduchotěsné pouzdro. V důsledku toho, IQAir systémy mají celkovou účinnost systému, která je vyšší než teoretická účinnost běžných čističek vzduchu.


Snadná výměna filtrů

IQAir HealthPro® nová série představuje revoluční modulární design, která po otevření ramen umožní přístup ke všem filtrů během několika vteřin. Pouhým uvolněním zajišťovacích ramen a vysunutím filtru z rámu, téměř každý může nahradit jakýkoliv filtr čističky vzduchu IQAir bez použití speciálních nástrojů nebo složitých procesů.

Snadná výměna filtrů

Až o 40% delší životnost filtru

Až o 40% delší životnost filtru

Nové IQAir New Edition čističky vzduchu jsou vybaveny nejmodernějšími vzory plisování. Tato technologie nejen zvyšuje proudění vzduchu, ale také zvyšuje kapacitu ™ předfiltru Premax a hlavního HyperHEPA® filtru. To ušetří náklady a snižuje četnost výměny filtrů.


Filtrovaný vzduch proudí rovnoměrně do všech směrů

Většina čističek vzduchu vrací přefiltrovaný vzduch do místnosti přes malý, hlučný otvor, který generuje nepříjemný průvan. IQAir HealthPro® nová série je vybavena IQAir jedinečným difuzorem EvenFlow ™ s dodáním čistého vzduchu v rozmezí 320ti stupňů. Filtrovaný vzduch proudí rovnoměrně do všech směrů. Velký rozptyl umožňuje čističce IQAir vyrobit ohromující rychlost vzduchu s velmi malým šumem.

Filtrovaný vzduch proudí rovnoměrně do všech směrů

Nový ventilátor Edition

Nový ventilátor Edition

V nové edici je k dispozici nejvýkonnější ventilátor použitý v kompaktní čističce vzduchu. Tato síla se promítá do ještě lepších výsledků čištění vzduchu. Nová trojrozměrně optimalizovaná konstrukce nyní využívá nejnovější aerodynamiku na přeměnu energie do více vzduchu s menším šumem. IQAir systémy používají nejkvalitnější motor ventilátoru. Tento ventilátor má ohromující výkon 1200 m³ / h. Protože každý ventilátor je individuálně vyvážený a používá ocelová kuličková ložiska, vydrží tak déle, než ostatní ventilátory. Ventilátor IQAir nové edice je v samostatném modulu, který izoluje ventilátor z krytu s osmi tlumiči k dalšímu snížení hluku.


Dálkové ovládání

Elegantní a efektivní dálkový ovladač usnadňuje spravovat vaši čističku vzduchu HealthPro® téměř kdekoli v místnosti. Můžete nastavit rychlost ventilátoru a to i časovače kontroly bez vstávání. Když zrovna dálkový ovladač nepoužíváte, na horní části čističky vzduchu je místo, které sedí a můžete jej tak snadno najít, když budete potřebovat.

Dálkové ovládání

Švýcarská kvalita

Švýcarská kvalita

Swiss Made je více než jen značkou původu. Je známkou vynikající kvality, jedinečnosti, špičkové technologie, inovace, přesnosti a spolehlivosti. V průmyslu, kde většina čističek vzduchu nesplňují nároky výrobců, testujeme a certifikujeme každou čističku vzduchu IQAir.

Vyrábíme naše čističky vzduchu ve švýcarském výrobním závodě na nejzachovalejším břehu Bodamského jezera. Použitím komponentů nejvyšší kvality, se specializovaným týmem vysoce kvalifikovaných a rozsáhle proškolených specialistů, a s výrobními postupy, které se precizovaly po dobu více než 50 let, je IQAir schopna vyrobit nejlepší čističky vzduchu na světě. Kvalitu bereme velmi vážně.