Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Čistička vzduchu HealthPro byla podle lékařů označena za nejlepší čističku vzduchu na alergie

HealthPro nedávno obsadila první místo v seznamu čističek vzduchu na alergeny časopisu Money. Lékaři, kteří léčí alergie, doporučili pokojovou čističku vzduchu HealthPro od IQAir jako nejlepší čističku vzduchu pro alergeny. Dr. Christian Gonzalez, integrativní onkolog a neuropatický odborník na netoxické bydlení, uvedl, že mnoho lékařů doporučuje vysoce výkonnou čističku vzduchu HealthPro od IQAir pro odfiltrování alergenů a čištění vzduchu ve velkém prostoru. V článku Money Magazine z prosince 2022 Dr. Gonzalez poznamenal, že výkon oceněné čističky vzduchu byl lepší než ostatní na seznamu díky její schopnosti zachytit ty nejmenší ze stávajících znečišťujících látek ve vzduchu, včetně virů. HyperHEPA filtrace HealthPro představuje významný rozdíl pro silné alergiky, protože, jak poznamenal Dr. Gonzalez, "vzdušné částice mají různé velikosti, plísně bývají větší, zatímco viry bývají menší."

Detail

HealthPro Plus obsahuje HyperHEPA filtraci, která prokazatelně zachycuje 99,5 procenta škodlivých částic až do velikosti 0,003 mikronů. Tyto ultra-jemné částice tvoří asi 90 procent všech částic ve vzduchu a patří k nejškodlivějším díky své schopnosti pronikat hluboko do našich životně důležitých orgánů.
Mezi kritéria pro výběr nejlepších čističek vzduchu pro kontrolu alergenů patřilo použití technologie uhlíkového filtrování, snadné použití čističky vzduchu a účinnost systému.
Osvědčená filtrace na lékařské úrovni HealthPro byla oceněná v mnoha skutečných klinických prostředích. Například čistička vzduchu byla vybrána úřadem Hong Kong Hospital Authority, aby pomohla chránit personál a pacienty během epidemie SARS-CoV-1 a pandemie SARS-CoV-2.

 

Galerie